Žemės ūkio technika 

      

    Atsarginės dalys

 

    
Žemės ūkio technika 
Tel.: +370 5 2306178
 
   Mes prekiaujame įvairia žemės ūkio technika - traktoriai, kombainai, plūgai, kultivatoriai, vagotuvai, frezos, trąšų barstytuvai, sėjamosios, bulvių sodinamosios ir kasamosios, purkštuvai, šienapjovės, presai, vyniotuvai, grūdų traiškytuvai, valomosios, džiovyklos, mėšlo transporteriai, mėšlo kratytuvai, srutovežiai, priekabos, krautuvai, pieno įranga ir kt. produkcija. Garantinis technikos aptarnavimas, technikos priežiūra pogarantiniu laikotarpiu, atsarginių dalių tiekimas.
             

 

Lengvųjų automobilių atsarginės dalys 
Tel.: +370 5 2306115
 
   Prekiaujame lengvųjų automobilių atsarginėmis dalimis: stabdžių trinkelėmis, stabdžių vamzdeliais, duslintuvais, dirželiais, radiatoriais, žibintais, autolemputėmis, dujinė įranga, priekabų detalėmis, automobilių garso įranga, alyvos, oro ir kuro filtrais, padangų ir kamerų šalto vulkanizavimo medžiagomis,  važiuoklės dalimis (lankstūs šarnyrai, svirtimys, traukės, traukių antgaliai, stebulių guoliai, amortizatoriai), variklinėmis alyvomis, stabdžių ir hidraulinių sistemų skysčiais, autokosmetikos priemonėmis, švyturėliais, padangomis, akumuliatoriais, automobių aksesuarais, krovinių tvirtinimo diržais, plombavimo medžiagomis, absorbentais. Platus asortimentas įvairių modeliukų. Priimame užsakymus lengvųjų automobilių atsarginėms dalims.
 
 
Traktorių, kombainų ir kitos žemės ūkio technikos dalys 
Tel.: +370 5 2166666
 
   Mes prekiaujame New Holland, JCB, Amazone, Krone ir kt. technikos atsarginėmis dalimis, motoblokais ir padargais prie jų, priekabomis, puspriekabėmis, buldozeriais, peiliais ir šepečiais prie traktorių, įvairių firmų plūgais ir jų atsarginėmis dalimis. Skutikais, germinatoriais,  akėčiomis, kultivatoriais, kaupikais, frezomis, vagotuvais, bulvių sodinamosiomis ir kasamosiomis, sėjamosiomis, trąšų barstytuvais,   įvairios talpos chemikalų traktoriniais purkštuvais, šienapjovėmis, šieno vartytuvais, šieno grėbliais, ruloniniais presais, rulonų vyniotuvais, frontaliniais ir teleskopiniais krautuvais, mėšlo transporteriais, mėšlo kratytuvais, srutovežiais, elektrinėmis užtvaromis, pieno siurbliais, pieno šaldytuvais, ūkiniais vežimėliais, javų kombainais ir jų atsarginėmis dalimis, hidrauliniais cilindrais, ritininėmis grandinėmis, svarstyklėmis, amonio salietra ir t.t.
 
 
Padangų ir gumos gaminių skyrius 
Tel.: +370 5 2166666
 

   Padangos ir kameros lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, priekaboms ir puspriekabėms, specialiai ir žemės ūkio technikai, krautuvams, guminiai vikšrai. Platus asortimentas trapecinių ir juostinių diržų,  transporterio juostų, akytos ir techninės gumos, auksto spaudimo ir siurblinės žarnos, žarnos specialiai technikai, žarnos biriems ir pieno produktams, žarnos bemzinui ir vandeniui, guminės  kiliminės dangos, guma sniego verstuvams. Neasbestinis paranitas tarpinių gamybai, metalizuota tarpinių medžiaga – klingeritas. Šienainio ir siloso plėvelė, presavimo tinklas, špagatas, pavėsinimo ir tinklas nuo paukščių, medelių apsaugos.

 

Sunkvežimių dalių skyrius 
Tel.: +370 5 2306571
 

   Mes prekiaujame sunkvežimių IVECO, DAF, SCANIA, MAN, MERCEDES, GAZ, UAZ, ZIL, MAZ, taip pat ir lengvųjų automobilių UAZ, GAZ atsarginėmis dalimis - oro filtrai, tepalo filtrai, vairo traukių antgaliai, lankstūs sujungimai ir kt. Prekiaujame MAZ savivarčiais sunkvežimiais, MAZ važiuoklėmis su įvairia įranga, grūdų pervežimo įranga, automobiliniais kranais, benzovežiais, šiukšliavežėmis, autobusais, įvairiomis priekabomis ir puspriekabėmis ir jų atsarginėmis dalimis.

 

  

 

 

 

 

Paslaugos

- Krovinių svėrimas                                                        

 - Dažų ir tinkų tonavimas

 - Padangų montavimas, balansavimas                          

 - Plieninių stropų gamyba

www.eei.lt/gyventojams-ir-imonems/

Naujienos

Didelis pasirinkimas drėgmei atsparios faneros


     

    

 

    Žemės ūkio technikai nuolaidos!   

   

 

 Vartų sistemų priedai geromis kainomis

        

    

                                                                        

                                                 

                               

 

AB "Vilniaus Lytagra" © 2022