Kontaktai

 

ADMINISTRACIJA : 
8 (5) 2306335        vilniauslytagra@vilniauslytagra.lt
8(5) 2306573, 8(5) 2133524- buhalterija
 METALO PRODUKCIJOS PADALINYS
Rūšinis plienas : armatūra, kampuočiai, juostos, kvadratiniai strypai, apvalūs strypai, šešiabriauniai strypai, lovinės sijos, dvitėjos sijos, HEA, HEB, IPE .
Vamzdžiai : profiliniai (kvadratiniai ir stačiakampiai), tempti besiūliai, suvirinti elektra, vandens ir dujų, cinkuoti vandens ir dujų.
Lakštinis plienas : karštai ir šaltai valcuotas, rifliuotas, mažai legiruotas, cinkuota skarda
Aptvėrimo sistemos : tinklo plokštės, suvirinti tinklai, pinti tinklai, laukų tinklai. 
  Viela  :  deginta, nedeginta, cinkuota, spygliuota, armavimo, dengta žaliu plastizoliu
Tel pasiteiravimui :
Tel 8 5 2306624  (teirautis darbo dienomis nuo 8.00 – 17.00 val)

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ SKYRIUS        tel. 8 5 2166824 
(statybiniai mišiniai, tinkai ir klijai, stogų sistemos, statybinės plokštės, fasadų šiltinimo sistemos, lietaus nuvedimo sistemos, stoglangiai, kaminų sistemos, plėvelės, hidroizoliacinės medžiagos, grindų dangos, sienų ir grindų plytelės ir  t.t.)

 

 ĮRANKIAI IR ĮRANGA

 (įrankių, vejapjovių ir kitų įrengimų DETALIŲ -  NEPARDAVINĖJAME)

 
 
Elektriniai ir mechaniniai darbo įrankiai, sodo daržo technika, oro kompresoriai, suvirinimo technika, aukšto slėgio plovimo įranga, elektros generatoriai, metalo ir medžio apdirbimo staklės, kėlimo ir traukimo gervės, kuro siurbliai, ratukai, įrankiai automechanikams, spaustuvai, priekalai, metalo apdirbimo reikmenys, medžio frezos  ir t.t.
 
Tel. pasiteiravimui:
 
Tel 8 5 2166825  (teirautis darbo dienomis nuo 8.00 - 17.30 val)
El. Paštas : agrotiekimas@gmail.com
                                       
TVIRTINIMO ELEMENTŲ SKYRIUS
Varžtai, veržlės, poveržlės, smeigės, sraigtai, medsraigčiai, savisriegiai, savigręžiai, lengvi ir vidutiniai tvirtinimai statybai, inkariniai tvirtinimai, fiksatoriai, kniedės, vielokaiščiai, metaliniai perforuoti kampukai, cheminiai ankeriai ir kitos tvirtinimo detalės
Kontaktinis asmuo :
Kristina : mob.tel 860343130 (teirautis tik darbo dienomis nuo 8.00 – 17.30 val)
 
SANTECHNIKOS IR VĖDINIMO SKYRIUS
įvairios paskirties žarnos, plastikiniai daugiasluoksniai vamdžiai, nuotekų vamzdžiai ir jų jungiamosios dalys, laikikliai, sąvaržos, jungiamoji  armatūra vandentiekio ir dujų sistemoms, siurbliai ir išsiplėtimo indai, kolektoriai ir jų priedai, vamzdžių termoizoliacija, sandarinimo medžiagos ir tarpinės, radiatoriai, ortakiai, konvektoriai, filtrai, skaitliukai ir t.t.
Kontaktinis asmuo :
Glebas : mob.tel  8614 95965, tel. 8 (5) 2163969 (teirautis tik darbo dienomis nuo 8.00 – 17.30 val)
 
APDAILOS SKYRIUS
paviršiaus padengimo priemonės, dažai, gruntai, glaistai, lakai, skiedikliai, pigmentai, impregnantai, tirpikliai, dažymo įrankiai ir t.t.
Kontaktinis asmuo :
Gediminas : mob.tel 861484544 (teirautis tik darbo dienomis nuo 8.00 – 17.30 val)
 
ELEKTROS PREKIŲ SKYRIUS
Elektros varikliai, įtampos transformatoriai, galiniai išjungėjai, automatiniai saugikliai, kabeliai ir laidai, jungikliai ir lizdai, ilgikliai, plastikiniai kanalai, montažinės ir paskirstymo dežutės, pramoniniai šviestuvai, apšvietimo lempos, valdymo pultai, metalinės dėžės ir t.t.
Kontaktinis asmuo :
Darius : mob.tel 8614 95961 (teirautis tik darbo dienomis nuo 8.00 – 17.30 val)
 
NAMŲ APYVOKOS REIKMENYS IR BALTOJI SANTECHNIKA
Dušo kabinos, klozetai, kriaukles, plautuvės, vandens maišytuvai, boileriai, vonios baldai ir vonios kambario prekės, vidaus ir lauko durys, baldinės plokštės, spynos ir vyriai, šviestuvai, ketinės durelės, karučiai, sėklos, trašos, augalų apsaugos priemonės, žemės mišiniai, aplinkos tvarkymo įrankiai, vazonai ir lėkštutės, porolonas, valymo reikmenys, šluotos, namų ūkio valymo ir gaivinimo reikmenys, asmens higienos reikmenys, kibirai, šiukšlių dėžės, maisto ruošimo indai, keptuvės ir t.t.
Kontaktinis asmuo :
Ilona,  Vitalij : 8 (5) 2306535
 
LENGVUJŲ AUTOMOBILIŲ ATSARGINIŲ DALIŲ SKYRIUS
Mes prekiaujame lengvųjų automobilių detalėmis bei aksesuarais. Automobilinės priekabos. Stabdžių trinkelės, žarnelės, diskai; stabdžių cilindrų remontiniai komplektai; duslintuvai, dirželiai, paskirstymo dangteliai, skriejikai, lemputės, davikliai; sankabos diskai, diskatoriai ir išmynimo guoliai;  variklio tarpinės; alyvos, oro ir kuro filtrai; padangos, kamerų šalto vulkanizavimo medžiagos; važiuoklės dalis: šarnyrai, svirtis, traukės, traukių antgaliai; įvorės; stebulių guoliai; amortizatoriai; variklinės alyvos; stabdžių skysčiai, hidraulinių sistemų skysčiai; autokosmetikos priemonės; švyturėliai; akumuliatoriai; krovinių tvirtinimo diržai ir daugelis kitų prekių.
tel.: (8~5) 230 6115
 
TRAKTORIŲ, KOMBAINŲ IR KITOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS DALYS
Mes prekiaujame New Holland, VTZ atsarginėmis dalimis, motoblokais ir padargais prie jų, priekabomis, puspriekabėmis, buldozeriais, peiliais ir šepečiais prie traktorių, įvairių firmų plūgais ir jų atsarginėmis dalimis. Skutikais, germinatoriais,  akėčiomis, kultivatoriais, kaupikais, frezomis, vagotuvais, bulvių sodinamosiomis ir kasamosiomis, sėjamosiomis, trąšų barstytuvais,   įvairios talpos chemikalų traktoriniais purkštuvais, šienapjovėmis, šieno vartytuvais, šieno grėbliais, ruloniniais presais, rulonų vyniotuvais, frontaliniais ir teleskopiniais krautuvais, mėšlo transporteriais, mėšlo kratytuvais, srutovežiais, elektrinėmis užtvaromis, pieno siurbliais, pieno šaldytuvais, ūkiniais vežimėliais, javų kombainais ir jų atsarginėmis dalimis, hidrauliniais cilindrais, ritininėmis grandinėmis, svarstyklėmis, amonio salietra ir t.t. (Pirkėjų pageidavimu pristatome įvairią techniką.)
tel.: (8~5) 216 6666 - atsarginės detalės 
tel.: (8-5) 2306178, (8-5) 2306125 - žemės ūkio technika 
 

 

 

PADANGŲ, GUMOS DIRBINIŲ SKYRIUS
Mes prekiaujame lengvujų automobilių, sunkvežimių, ir žemės ūkio technikos padangomis. Automobilių ir traktorių elektros prekėmis: generatoriais, starteriais, ritėmis, skirstytuvais, apšvietimo žibintais. Gumos dirbiniais (įvairiais manžetais, stabdžių ir sankabos audeklas, salnikais). Trapeciniais diržais (labai platus asortimentas) aukšto spaudimo rankovėmis, laistymo žarnomis. Brezentine ir pakavimo medžiaga, polipropileniniu ir lininiu špagatu. 
Arturas : mob.tel 8614 69711 (teirautis tik darbo dienomis nuo 8.00 – 17.30 val)
Artur Mackevič El. Paštas : artur@vilniauslytagra.lt
 
 
tel.: (8~5) 216 6666
 
 
SUNKVEŽIMIŲ IR NVS ŠALIŲ  AUTOMOBILIŲ DALYS.
Mes prekiaujame sunkvežimių IVECO, DAF, SCANIA, MAN, MERCEDES, GAZ, UAZ,  MAZ,  KAMAZ ir lengvųjų automobilių UAZ, GAZ, GAZEL,  NIVA,  atsarginėmis dalimis, MAZ savivarčiais sunkvežimiais, MAZ važiuoklėmis su įvairia įranga, grūdų pervežimo įranga, automobiliniais kranais, benzovežiais, šiukšliavežėmis, autobusais, įvairiomis priekabomis ir puspriekabėmis ir jų atsarginėmis dalimis. Oro filtrai, tepalo filtrai, vairo traukių antgaliai, lankstūs sujungimai ir kt.
tel.: (8~5) 230 6571
 
  

 

Paslaugos

- Krovinių svėrimas                                                        

 - Dažų ir tinkų tonavimas

 - Padangų montavimas, balansavimas                          

 - Plieninių stropų gamyba

www.eei.lt/gyventojams-ir-imonems/

Naujienos

Didelis pasirinkimas drėgmei atsparios faneros


     

    

 

    Žemės ūkio technikai nuolaidos!   

   

 

 Vartų sistemų priedai geromis kainomis

        

    

                                                                        

                                                 

                               

 

AB "Vilniaus Lytagra" © 2019